| TheSpecialOne a întrebat:

Care este cea mai buna masina in jur de 15.000 de euro pentru un tanar? Eu m-am gandit la Mazda 3 sedan 2014. Voi ce sugestii/pareri aveti?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mazda 3 e o masina ok pentru un incepator, mica nu prea puternica, usor de condus, posibil sa fie cam scumpa la intretinere, dar daca e noua nu are probleme cativa ani.

| Jipa95 a răspuns:

Dacia 1300, lada, dacia logan aste-as la moda acum big grin

| Sofer a răspuns:

Mercedes-Benz C 200, Opel Astra, acum depinde care iti place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15000 este cam putin.
Mai bine mai astepti 2-3 luni si cumperi ceva la 20000.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Nu exista masini pentru tineri si masini pentru batrani. Exista doar masini de diferite clase cu care sa-ti faci treaba in functie de unde locuiesti si cu ce te ocupi. Vad ca te intereseaza clasa medie compacta.
Mazda 3 e ok (cu conditia sa fie benzina), Fiat Bravo, Renault Megane, Opel Astra, si preferata mea : Honda Civic. Si mai sunt Ford Focus, Kia Ceed, Hyundai i30 (dar mie personal nu-mi plac)