| xt a întrebat:

Care este cea mai potrivita masina pentru drumurile din Romania pe care o poti achizitiona cu maxim 5000 euro?

15 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu exista masina potrivita pentru drumurile din Romania.
Ca marca eu as alege Opel, dar modelul potrivit depinde de nevoile tale.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Un tanc, ceva?

leonardk
| leonardk a răspuns:

Nu este de neglijat nici Daewoo Cielo - o masina robusta, fiabila si daca are GPL costurile sunt reduse. Chiar daca nu se mai fabrica, piesele de schimb sunt ieftine.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

VW Passat, Ford Mondeo/Focus sau Opel Omega/Astra/Vectra.

daniela
| daniela a răspuns:

Daca vrei ceva la mana a doua cauta pe http://cautare.mobile.ro/......earch.html sau akt site de genul asta.

| cristina21 a răspuns:

Dupa parerea mea dacia logan e cea mai potrivita...

| Gabystelistu95 a răspuns:

Dacia Logan sau Dacia Sandero.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca un tractor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi mai sint drumuri nerezolvate...in general, drumurile, acum, sint foarte bune. Povestea cu drumurile proaste este de acum 10-15 ani cind era dezastru... Asa ca nu este nevoie de o " masina pentru romania ". Daca sinteti comozi, intrati pe - norc - si vedeti cum arata strazile in Viena... dupa aceea mai stam de vorba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ruxandra, acum inteleg eu ce era cu obsesia ta de Hummer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ford pe motorina 1. 8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Golf IV sh

| nelyjoly a răspuns:

Opel astra 1. 7 dti 2000 sau 2001 la 5000 euro -consum garantat 5%-silentioasa-stabila in viraje-spatioasa in interior cat si in porbagaj-pretul la piesele de schimb sunt moderate fata de alte modele.

| sandulache a răspuns:

Ma fratioare ia-ti un gand saroki ca e bun robust si tine la gropile din rominia.

| danyfreeman a răspuns:

Eu ti-as recomanda vw sau skoda. destul de usor de intretinut... masini fiabile si calitate germana