| Kelz0 a întrebat:

Care este cel mai bun atv de 125cc macar dintre Hummer de 125cc si renegade 125cc? care e mai bun

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ambele sunt chinezesti, deci tot aia e, alege-l pe cel care iti place.
PS: Am avut scuter chinezesc si m-am plictisit sa tot il repar, daca asa e si cu atv-urile mai bine nu te complici.

| Stoiu_Denisa_1998 a răspuns:

Ambele au acelasi motor, doar caau scheletu diferit. sa nu faci prostia sa iti iei unul. Eu am unu de 125cc Hummer si se farama de 2-3 ori pe luna nu exagerez se rupe grilaju suportu dela mitir sasiu totnu e bun de nimic. Daca il ei nou mai bine mai ai rabdare 3 luni mai strangi 600euro si iti ei un yamaha sau kawasaki am 2007 la bani astea si te tine si mai mare. succes

| Kelz0 explică (pentru Stoiu_Denisa_1998):

Scuze dar sincer astea sunt foarte frumoase si chiar o sa-mi iau la 600 de euro unu dar nu stiu care e mai puternic [oricum il iau cu motor yamaha] Dar cum imi dau seama daca motoru e chinezarie sau yamaha?

| Stoiu_Denisa_1998 a răspuns (pentru Kelz0):

E chinezesc 100% am eu dar sunt mai puternice alea cu cutie 3+1 si nu automata. tu cati ani ai?