| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun poligon auto din Bucuresti?

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Poligonul de la Ilioara din ce stiu eu este unul f ok. Nu mai stiu sigur daca mai este functional.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E unul mititel la Palatul Copiilor, tin minte ca in fata fostei cladiri Connex (Actual BCIT) este un santier unde poti cobori si ai o mare platforma cimentata unde sa te joci...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bun este desigur Ilioara, dar sunt si private foarte bune, tot dai spaga la Ilioara mai bine platesti o taxa la cele private.