| Drifterx500 a întrebat:

Care este cel mai bun service auto din Galati? Pentru schimb ulei si toate filtre.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E o operațiune simplă - la orice service rezolvi (exceptie: dacă nu cumva schimbi uleiul la vreun tanc sau ceva de genul ăsta)

| Panamax a răspuns:

Poti sa te duci la cel mai tare service, schimbul de ulei si filtre ti-l face ultimul ucenic.
Ba strange prea tare dopul pana rade filetul la baie, ba pune un litru de ulei mai mult, uita sa-ti puna scutul la loc, strange suruburile la filtru de aer cu filetanta si se strica filetul in plasticele alea, cand schimba filtrul de motorina iti baga impuritati de la carpa lui si ti se strica dupa o luna macar un injector etc.