| Num3Ascuns a întrebat:

Care este diferenta intre VW golf si polo astra si corsa? Care vi se pare mai buna pentru Bucuresti si pentru gropiile din Bucuresti?

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Cea mai buna mi se pare Golf-ul. Urmata de polo si apoi astra.

| RUMBURAK a răspuns:

Indiscutabil vw! de preferat golf, ca e mai incapator.

| ionutzzz7878 a răspuns:

Eu am opel astra g 1. 6 101 cp. e beleahappy piese ieftine... merge foarte binewinking si se si infinge big grin i'am dat 190. pana la focsani. ma rog mai sunt si altele. te sfatuiesc la astra nu la corsa... happy