| Num3Ascuns a întrebat:

Care este diferenta intre VW golf si polo astra si corsa? Care vi se pare mai buna pentru Bucuresti si pentru gropiile din Bucuresti? Aloo vreau si diferenta dintre ele! Funda

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Vw, e mai sigur, mai confortabil si mai incapator, nu stiu cum sta cu inaltimea de la garda la sol comparativ cu astra si corsa, eu unul as merge pe vw

| tarziu a răspuns:

Te uiti in buzunar, daca crezi ca se merita diferenta de bani de la polo la golf de ex. atunci ia'ti golf! e clasa superioara, mai mult spatiu.bla bla. incearca pe vwforum.ro. Sunt o gramada de topicuri interesante

| Sofer a răspuns:

Mai sigura pentru Bucuresti e un Golf 4 1.9 TDI.