| ShadowLoleris a întrebat:

Care este mai bun dintre VW Golf GTI și VW Golf R?

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

E acelasi motor vad. Evident sigur is ceva componente schimbate dar e acelasi motor. Oricum din cate stiu GOLF R e cel mai high end golf ce il poti lua. happy

2 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Https://www.auto-data.net/en/volkswagen-golf-model-896...Daca te uiti aici varianta R are 310cp si gti are doar 230.Si din cate vad R are si 4WD.

| ShadowLoleris explică (pentru ClaudiuM1997):

Cea mai bună otorizare, nu?

| ClaudiuM1997 a răspuns (pentru ShadowLoleris):

E acelasi motor vad. Evident sigur is ceva componente schimbate dar e acelasi motor. Oricum din cate stiu GOLF R e cel mai high end golf ce il poti lua. happy