| robertbossumare a întrebat:

Care este mașina care are multi cai si este până în 3000 euro?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde ce inseamna multi cai...
Daca vrei sa fie si usor de intretinut, e un Opel cu motorul 1.9 CDTI 16V (150cp) sau VW cu 2.0 TDI (140-170cp)
Daca nu conteaza intretinerea/taxele, vreo Alfa Romeo, sau BMW mai vechi. Si Saab sunt ieftine, cu motoare turbo pe benzina, cu multi cai, sau Lancia.

| Bizon95 a răspuns:

Caruta, poti sa pui 4 cai odata rolling on the floor

acum serios, ideea mea suna asa: gaseste un site de vanzari auto si pune-i maxim 3mii euro la pret iar apoi fa sortare descrescatoare dupa numarul de cai putere

insa imi e prea lene la ora asta sa caut un magazin auto care sa faca asta, descurca-te singur ca esti mare si vaccinat tongue big grin