| NemNUZ a întrebat:

Care este masina voastra favorita? De ce? Daca coincide cu a mea, fundawinking big grin

9 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ce intrebare inteligenta!

Răspuns utilizator avertizat
| DEBrown a răspuns:

Vrei sa ghicim masina ta acum pentru funda?

| NemNUZ explică (pentru DEBrown):

Tu spui doar masina ta favorita, trebuie sa explic pas cu pas?

| DEBrown a răspuns:

Faza e ca noi vrem funde, nu sa raspundem... happy Iar tu ai spus ca dai funda doar daca masina noastra coincide cu a ta...deci, intelegi tu. tongue

| Minks a răspuns (pentru bloodyhell):

Hehe, Supernatural Impala FTW! big grin.

Revenind la intrebare: Mercedes E63 AMG ar fi preferata mea. happy

| BiancaBaby a răspuns:

Aproape orice masina daca e tunata

| AnonimAlex23 a răspuns:

Pai nu stiu am mai multe dar ti le zic:
-Lamborghini Murceliagi, aventador j, veneneo, revetion roaster
-Aston Martin zl-77
-Subaru
-Nissan skyline