| anonim_4396 a întrebat:

Care-i cea mai confortabila masina-n 2000 euro si 1600 cmc?

7 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La 2000 de euro nu prea se poate numi masina. Caruta poate...

| Kreefy a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Ba da, depinde de noroc si depinde de unde o iei, eu mi-am cumparat un Opel Astra la 1500euro, e din 2004, dotari full, si il am de mai bine de 6 ani, si nu am bagat nici un ban in el, merge perfect.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Kreefy):

Si cati km faci cu el pe an?

| Kreefy a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

In jur de 15-20000km depinde pe unde plec

| Kreefy a răspuns:

Audi A4 din 2000-2003
Opel Astra G din 2000-2004
VW Passat B5 din 2002-2005
si mai poti cauta pe internet, sa te uiti si tu cam cum arata, ce dotari au etc.

| Sandu_Daniel_1999 a răspuns:

Matiz,Logan,Peugeot 207...

| Wengie001 a răspuns:

Http://www.promotor.ro/......o-14882666 Am lasat aici un link cu masini pana in 2000 de euro, sper sa gasesti una buna :)