| DanielIlie a întrebat:

Care odorizant auto vă place și de unde-l procurați? Fără brăduți...
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Momentan folosesc CWS frutto, este foarte misto, este odorizantul folosit si in magazinele NIke, intersport etc
Mai greu de procurat caci poate fi luat doar de pe internet, preturile variaza intre 35-45 de lei / bucata, dar o bucata tine cam 45-60 de zile.
In masina mai greu de montat trebuie sa gasesti un loc el fiind format dintr-o calimara cu un suport si sugativa in capat.
Am incercat si voi incerca si alte odorizante, momentan ma rezum la cel descris.
Insa atentie la fake-uri, sunt cacanari care le contrafac si pe acestea. adica daca vezi cu 30 de lei, fugi de acea oferta.

2 răspunsuri:
| Aliveralovera123 a răspuns:

Cele cu lichid sunt cele mai bune, în special cele de lămâie, scorțișoară. Se gasesc in benzinării si magazine

| deni5 a răspuns:

Cei albastri tip vierme, kaufland