| Ghengbeng18381 a întrebat:

Care sunt actele necesare pentru a circula cu o mașină din Anglia?

Răspuns Câştigător
| Ghengbeng18381 explică:

V5C - asigurarea pe Anglia, vinieta platita in Romania. Stiu ca e limita 3 luni maxim sa mergi cu ea, daca mergi mai mult incearca sa nu tranzitezi aceleasi locuri sa nu te opreasca politia, MOT trebuie facut in uk, o data pe an trebuie sa mergi inapoi taxa de de drum din uk o platesti online daca vrei altfel te opreste in uk politia. Mai usor e sa o inscrii in Bulgaria si mergi cu ea in ro, se poate si e legal

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In Romania cu nr de UK? Sau in UK cu nr de RO?

| Ghengbeng18381 explică (pentru mgtow):

In Romania cu nmr UK

| Ghengbeng18381 explică (pentru Ghengbeng18381):

V5C - asigurarea pe Anglia, vinieta platita in Romania. Stiu ca e limita 3 luni maxim sa mergi cu ea, daca mergi mai mult incearca sa nu tranzitezi aceleasi locuri sa nu te opreasca politia, MOT trebuie facut in uk, o data pe an trebuie sa mergi inapoi taxa de de drum din uk o platesti online daca vrei altfel te opreste in uk politia. Mai usor e sa o inscrii in Bulgaria si mergi cu ea in ro, se poate si e legal