| Gabone a întrebat:

Care va place mai multthinking
-dacia solenza
-daica logan
-dacia sandero
-dacia duster

14 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Duster si Sandero Stepway. Mi-ar fi greu sa aleg intre ele.

Apache
| Apache a răspuns:

Solenza a fost masina buna la vremea ei
...da tot dacie e!

| Nokitochikushi a răspuns:

Duster e chiar reusit happy
si solenta e foarte masiva happy

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Depinde pentru ce anume vrei. Solenza este, din cate am auzit buna, dar are un portbagaj mic si in general este mai inghesuita. Logan-ul tine la drum lung, este confortabil si este spatioasa. Multi, insa, spun ca nu are designul atat de modern ca si Sandero. Duster-ul este varianta romaneasca de 4x4. Arata bine, este spatios si are, ca toate Daciile garda fata de sol ridicata, in felul asta putand fi folosita pe teren accidentat (ca mai toate terenurile pe la noi).
Noi avem de cativa ani Logan si suntem foarte multumiti. De placut imi place atat Sandero cat si Duster-ul, totusi sunt foarte multumita de Logan, iar mie imi place si cum arata.

| heddy10 a răspuns:

Solenza si Duster(sper ca la gip te referi nu la concept).

| ionutzsteaua86 a răspuns:

Penttru @bogimen: Dacia nu mai face masini de la solenza incoace si pentru ca de acum sa stii si tu "Dacia" si-a pastrat doar numele ca in rest toate piesele sunt facute de Renault...deci nimic nu mai e pe dacie. Si vorbesc ca nefiind posesor de una din aceste marci(ca sa nu se interpreteze ca ma laud cu una din aceste masini pentru ca o detin)

| kleorys a răspuns:

Dacia sandero happy

| Sofer a răspuns:

Dacia Duster avand culoare gri si geamuri negre si motorul 1.5 dci 110 cp. Singura care imi place de la dacia.

| cudyu007 a răspuns:

Dacia = 0 laughing niciuna.dar daca ar fi saa mi-o dea degaba as lua duster-ul

| sdasfgasgaads a răspuns:

Dacia hamster ffs

| skanduraaa a răspuns:

Bmw x5laughingoh go on

| TeCunosc a răspuns:

Niciuna pentru ca toate sunt dacii deci sunt praf

| patatorul a răspuns:

Nici una din punctul meu de vedere

| cata99_3035 a răspuns:

Dacia solenza cea mai reusita n-as da-o pe nicio dacie de pana acu.