| Lusca1995 a întrebat:

Casetofounu de la masina mea are si loc de stick dar dupa cateva melodii se opreste, asa face doar la stick la radio merge, stie careva care e problema?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la usb e problema, cand mergeam cu DAF'u imi facea la fel si cand am bagat alta memorie usb de 16 gb mergea bine

| Lusca1995 explică (pentru mgtow):

Asta e de 4 gb, oare trebuie mai mic?

| mgtow a răspuns (pentru Lusca1995):

Alta marca de stick poate sa fie la fel de 4 gb

| DeathLord93 a răspuns:

Intereseaza-te ce versiune de usb suporta casetofonul sau incearca sa vezi daca pe stick nu sunt virusi happy

| StefanCosmin a răspuns:

Poate nu face vreun contact, sau e memorie prea mica pentru prea multe melodii, ia ti stick de 8 sau mai bine de 16