| Noone09 a întrebat:

Cat consuma un e46 XD cu motor de 3.0, si daca se poate sa stiu cat costă si asigurarea in medie

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

2500 impozit pe an si tot atat RCA-ul, depinde de cand ai luat carnetul

| Noone09 explică (pentru UserRo10):

Consum?

| UserRo10 a răspuns (pentru Noone09):

In functie de talpa. 14-15 si 9 extraurban

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand iti iei motor de 3.0 de ce te mai intereseaza consumul?

Rca trece de 1500ron depinde varsta.

Cel mai mult e impozitul, peste 2500ron

| Noone09 explică (pentru suntserios):

Da ma interesează -_-

| suntserios a răspuns (pentru Noone09):

De ce? Iti iei bmw cu motor 3.0 si ramai fara bani de benzina?

| Noone09 explică (pentru suntserios):

La 3.0 se folosește motorina din cate stiu eu si ce mă poate eram curios sa stiu cat consuma am precizat eu in intrebare ca o sa imi cumpar mă? Poate mă contraziceam cu un prieten si voiam sa fiu sigur de ceea ce zic