| Razvan126 a întrebat:

Cat costa o camera foto de calitate?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sunt camere digitale Canon (cele mai bune de pe piata) cu un pret de aproximativ 300€, aparatele profesionale sunt mult mai scumpe si le folosesc pasionatii fotografici/cei care fac poze la nunti sau anumiti ziaristi care lucreaza pentru reviste.

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca vrei una de calitate de la 800 de lei in sus, daca vrei ceva profesional adica un DSLR de la 800 de euro in sus, deci cam 3200 de lei aproximativ + obiective!

| DG9 a răspuns:

Aparat profesional love struck 10-15 mil love struck