| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa inchiriezi o masina in Bucuresti? Cea mai ieftina varianta.

4 răspunsuri:
| liviupaun a răspuns:

Gasesti la 15 euro pe zi

| Brotacelu a răspuns:

Eu stiu firma la Constantin Brancoveanu, inchiriaza logan break mcv si logan berlina... preturile variaza, incep de la 19euro/zi, autoturismele au casco. Iti dau msj privat ca nu stiu daca am voie sa scriu aici firma.

| Brotacelu a răspuns:

laughing nici nu am vazut ca este anonim...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam 18 euro pe zi. iti dau reducere daca inchiriezi o perioada mai mare de zile. Pentru o singura zi sau doua iti cer 22-25euro. Incearca la rent@car ca sunt cei mai mari