| Clever a întrebat:

Cat credeti ca m-ar costa transportul a 2 paleti de caramida pe o distanta de 20km?

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

La mine in oras firmele de taxi transporta cu camionete si microbuze la 2, 5 lei/km, indiferent daca este in oras sau in afara orasului. Tot atat costa si pornirea, iar ora de stationare este 25 RON. Deci ar veni undeva la 60-70 RON, incluzand timpii de incarcare si descarcare.
Majoritatea furnizorilor de materiale de constructii asigura insa gratuit si livrarea pe teritoriul judetului.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Dupa parerea mea poate sa coste intre 200 si 500 de roni.

| FulgerMQ a răspuns:

50 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

150Ron