| Hristea_Diana_1997 a întrebat:

Cat de repede pot fi programata la examenul auto (partea practica) dupa ce am luat sala? Fac 18 ani pe 2 sept, iar pe 5 plec din tara. Am inteles ca sala o pot da pe 3 (planuiesc sa o iau), dupa care ma programez la traseu (in GL perioada dintre sala si traseu ajunge si la o luna jumate). Am auzit ca daca aduc in discutie un bilet de avion, ceva urgent, cu tot cu dovada, pot fi programata special, mai devreme, dupa ce vorbesc cu seful de comisie. Avand biletul in mana (si banuiesc ca e necesar si un ban in plic, traiesc in Romania doar), pot sa depun o cerere de examinare sau ceva de genul astfel incat sa dau traseul pe 4sept?

Multumesc anticipat! ^^

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cerere poti sa depui, n-ai nimic de pierdut, dar nu se stie si daca o sa fie aprobata, in sensul care il vrei.