| asperger3 a întrebat:

Cat dureaza in mod normal scoala de soferi? Si daca dau rapid sala orasul in cat timp il dau? E vorba despre judetul Olt
PS. Au mai adus 3 politisti la examinarile auto

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Cam o luna de zile dureaza primele 15 ore de condus, dupa urmeaza sala iar cam la 1, 5 luni sau 2 luni urmeaza traseul.

| asperger3 explică (pentru MihaiNicu23):

Si nu pot baga dosarul mai repede ca orele sa le fac cu o luna inainte de oras? Sunt si in a xii-a si in iunie am bacul...

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru asperger3):

Nu prea ai cum, trebuie sa traca o luna de cand ai inceput orele, altfel nu poti da sala, te poti programa la traseu si dupa ce dai bacul adica pe 20 iulie spre exemplu, ca nu e obligatoriu sa dai cand te pun politistii traseul, ei te pot programa si pe o data mai tarzie, dar nu mai devreme decat se poate.