| Mcalex62839 a întrebat:

Cat dureaza sa schimbe la service un far dreapta? Nu mai merge faza scurta. Se poate rezolva in 2-3 zile maxim?

2 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Depinde cat are de lucru electicianul.
Daca nu merge faza scurta trebuie schimbat becul, nu farul. In rest ti-a spus Focus.

| FocusF07 a răspuns:

Dacă te referi doar la bec, este treaba de 20-30 de minute iar dacă te referi la tot farul în sine, va dura doar comanda, o zi, maxim doua, însă dacă te duci cu farul nou sa ti-l monteze va dura din nou, maxim 3p de minute!