| 539776 a întrebat:

Cat iti timp iti ia din Romania pana in Germania daca mergi cu autocarul?

11 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

12 ore. Aproximativ, după numărul de opriri.

| Arthur a răspuns:

PS. Asta de de la Timişoara la Munchen.

| N0xEterniS a răspuns:

Eu am mers o zi jumate cu autocarul pana in Franta cu tot cu pauze de 20 min circa 5 pauze.

| De_Plus_Ursulet_1996 a răspuns (pentru N0xEterniS):

laughing serios? pana in Franta? tu gandesti putin mai copile?laughing

| IMC90 a răspuns (pentru De_Plus_Ursulet_1996):

Depinde si de unde pleci...
Eu, o zi fac pana-n Arad laughing
Sub 10 ore nu ai cum s-o scoti nici daca o arzi bine de tot... Sunt lucrari peste tot. Un autocar cred ca face aprox 11-12 ore.
Pana in Franta as face minim 2 zile, si asta daca merg intruna (fara sa ma opresc sa fac nici macar un pipi)

| N0xEterniS a răspuns (pentru De_Plus_Ursulet_1996):

Na,,ce sa le ceri.Ai mers tu cu mine si ai vazut? De ce comentezi daca eu atat am facut? eu m-am oprit pe coasta de azur ..nu in Normandie unde faci 2 zile si>

| subfocus a răspuns:

Din Timisoara in karlsruhe Germania faci 22 de ore cu autobuzu... calculezi si tu mai departe

| Zeneken a răspuns:

2-3 zile.

| De_Plus_Ursulet_1996 a răspuns:

Heii. avand in vedere ca sunt 1600 de km o sa faci cam 72 de ore cat am facut si eu. Fundita? :*