| Nikolassss a întrebat:

Cat ma costa asigurarea la un bmw 330 coupe din 2007/8 in sus? O sa fie pe numele unui pensionar 65 de ani fara nici un accident! Si cat ma costa contractul de vsnzare cumparare la notariat?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti calcula pe net rca ul sa fie exact.

Nu e nevoie de contract la notar

| GabrielKOWALSKY a răspuns:

Pe Romania asigurarea RCA s-ar putea sa te coste dupa un calcul aproximativ 350 euro, am vazut ca la persoanele intre 31-40 ani este cea mai ieftina dupa incep sa creasca preturile ( nu mult dar conteaza ) cat despre contract nu stiu dar nu mult