| Florentin_Daniel_1997 a întrebat:

Cat ma costa sa colantez o masina (dacia logan ) in un verde lamborghini? Calitate pret unde e cel mai bine sa merg?

3 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Te costa in jur de 4-5 euro/metru de autocolant folosit (cel putin).
Iar pentru colantare te duci la o firma de productie publicitara, adica la cei care inscriptioneaza reclame pe bannere, panouri publicitare, obiecte promotionale, etc.

| Maioru a răspuns:

Daca ai masina alta culoare decat cea cu care vrei sa o colezi(verde) trebuie sa-ti faci modificarile in acte si va trebui sa mergi la RAR.Asta te va costa in jur de 1000 ron si o poti face la firme care se ocupa cu asa ceva.La mine in oras stiu unde te-as trimite dar la tine?