| Alexandrovsky a întrebat:

Cat mai costa scoala auto?

Răspuns Câştigător
| Vasiagp a răspuns:

1500 de lei, doar școala fără restul cheltuielilor.

9 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

1300-2000 lei.

| Liviu a răspuns:

Cam 14 mil asa

| Începătorul988 a răspuns:

Depinde de orasul tau, pornind de la 1200ron.

| mihaicelsfant a răspuns:

14 mil

| elcosmin a răspuns:

Depinde de fiecare. De obicei intre 11-13 milioane(1100-1300 lei) e la mine in oras.

| ionut9908 a răspuns:

Am dat 1500 de lei cu tot cu acte, iar la oraș trebuie să mai dai cel puțin 200 de euro.

| Începătorul988 a răspuns (pentru ionut9908):

De ce sa mai dai la oras? De aia se intampla atatea accidente fu*uva-n c*r de inapti.

| Liviu a răspuns (pentru Începătorul988):

Cate ore poti cumpara tu? ca sa inveti sa conduci direct din scoala de soferi? Multi nu intelegeti ca inveti sa conduci abia dupa ce iei permisu? Dupa ce iei plasticu in buzunar, stii lucrurile elementare.SChimbi masina, daca ai facut scoala pe disel, si cumperi benzina, alta bataie de cap.Si invers, in plus tu la scoala de soferi, ai mereu impresia ca iti apasa pe pedale.Iti spun ca asa e, multi care se lauda ca stiu sa conduca dupa ce iau carnetu, stiu sa mearga in linie dreapta, si sa stea la stop/semafor. Cu timpul inveti restul

| 99Cata a răspuns:

Pe mine m-a costat 1500 lei, am mai dat 300 de lei ca să îmi rezolve instructorul actele necesare, fără să mă mai plimb eu.