| zilog a întrebat:

CAUT O ȘCOALĂ DE SOFERI categoria B in București, de preferat sectorul 2.
Un instructor care să fie implicat și să nu își bată joc.
Sunt sătul de nenorociți care nu se prezisntă care tot amână elevii...
Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi google maps recenziile unde sant 4 sau 5 stele mergi

| zilog explică (pentru mgtow):

Sunt mulți excroci care fură banii oamenilor si le fac contracte doar pe 3 saptamani si gata
si au 5 stele
uite de exemplu eu am fost la o scoala care are sediul pe la obor ti-as da numele ei dar imi e sa nu ma dea in judescata
si ca fraierul am dat cei 700 lei pe scoala apoi am mai dat 200 lei pe dosar
apoi au spus ca nu au profesor de legislatie
si au tinut-o asa 2 saptamani
apoi am fost de 2 ori la legislatie
apoi am facut o singura sedinta si gata mi-au spus ca mi-a expirat dosarul
si asa era eu semnasem ca fac scoala in maxim 30 de zile

| zilog explică (pentru zilog):

Nenorocitii la fiecare elev excrocat cumpără 2 cartele sim fac 2 conturi false si îșî dau note singuri
este foarte ușor de demonstat ca acele contruri sunt alse pentru ca au doar maxim 2 postari in toata viata
si in gneeral singura postare a acelui cont este cu aplauze pentru firma respectiva care mi-a furat banii din hartii din contract