| Adrian_Ady_2000_xNAb a întrebat:

Caut și eu un transporter auto sa mi aducă mașina din Spania pana ÎN Romania

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ok. Aici nu gasesti.

| siriusblack98 a răspuns:

Aici nu e OLX.

| Adrian_Ady_2000_xNAb explică (pentru siriusblack98):

Pai și ar trebui sa fie ca să pot pune o întrebare în secțiunea auto?

| siriusblack98 a răspuns (pentru Adrian_Ady_2000_xNAb):

Păi ce ai pus tu acolo nu este întrebare. Tu nu întrebi absolut nimic doar cauți platformă pentru transport cursă Spania România. Asta este prestare servicii iar acest site nu are absolut nici un fel de legătură cu ce cauți tu. Iar cum site-ul în site nu este destinat pentru așa ceva, șansele tale să găsești ceea ce cauți sunt aproape nule. Ca și cum te-ai duce la biserică dorind să asculți trap.

| NoName75 a răspuns:

Ok
Cauta in continuare...