| numesiprenume0 a întrebat:

Caut un magnet pentru telefon, suport pentru masina. Doresc ceva in genul: Suport auto magnetic universal KIT pentru telefoane. Adica sa fie magnet + tablita de fier. Ve parere aveti de prindere este ok pe adeziv? As dori sa pun suportul pe bord nu pe parbriz. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| randomdata a răspuns:

Mai eu folosesc un de genu de la Baseus, l-am procurat de pe eMAG. sincer sunt foarte multumit comparativ cu chinezeriile ce le-am avut inainte, imi place ca e foarte minimal. Initial imi era frica ca imi o sa imi zboare telefonul de pe adeziv, dar m-am stresat degeaba laughing