| Eduaardfwcfsgwbsb a întrebat:

Ce acte imi trebuie ca sa sustin proba practica la examenul auto dupa sala?
Adica la sala am fost cu tot dosarul si m-am programat la traseu dar nu stiu ce acte imi trebuie

Răspuns Câştigător
| RxTx a răspuns:

Certificat de absolvire de la scoala de soferi

Fisa de scolarizare pentru conducerea autovehicolelor.

Sa fi trecut sala testul teoretic si acolo iti da o fisa si iti face programarea la traseu

cazier judiciar pe care sa scrie
Examen auto

O copie de buletin

O chitanta de la CEC Bank prin care ai platit 89 lei
Stiu cei de la cec sa iri ofere detalii ce cum si in ce cont.

Sa ai buletinul la tine și doua pix-uri Albastre!
( Pt ca daca mai trebuie cuiva un pix albastru sa ai de unde sa ii dai )

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai nevoie doar de cartea de identitate si dosar. Vezi sa nu ai vreun act expirat, mai mare atentie la certificatul de cazier judiciar.

| mi25 a răspuns:

Arghata, nu ai obosit scriind atatea prostii?

| mi25 a răspuns:

Daca vrei sa mai ramai pe acest site te invit sa dai dovada de bun simt.