| TheCrewStyle a întrebat:

Ce acte trebuie sa am la mine atunci cand sunt in masina si ma opreste politia. Mai exact ce acte trebuie sa le prezint?

Răspuns Câştigător
| benny a răspuns:

Talonul masinii,asigurarea, carnetul de sofer, buletinul si rovinieta(daca e cazul) asta mi-a cerut mie cand ma oprit politia.

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Daca esti in masina si nu conduci, buletinul, si acela numai daca ai implinit 14 ani. Daca sofezi, Permisul de conducere, talonul masini, buletinul. Restul numai in cazul cand este nevoie. Pa!

| cristizor a răspuns:

Permis, buletin, talonul masinii, asigurarea si rovinieta