| anonim_4396 a întrebat:

Ce acte/vize imi trebuiesc pentru a calatori cu masina pana in Israel?

2 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Cum sa calatoresti cu masina in Israel?!?! Eventual daca iti deschide Moise o cale prin mare ca in vechiul testament rolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romania-Turcia-Israel,
http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:yOCKlbUWX5IJ:...clnk&gl=ro
aici aveti taxe vize acte si atentionari pentru intrarea in Turcia
Pentru a intra in Israel nu aveti nevoie de viza, de la 1 Martie 2009 se poate intra fara viza'
aveti nevoie de pasapot vlabil 6 luni de la plecarea in excursie,
pentru taxe si alte impedimente pe care le puteti intalni pe teritoriile celor doua state, va puteti informa la o agentie de turism.