| Mario1994 a întrebat:

Ce ai alege? Volkswagen T-Cross, Mini Countryman sau Nissan Qashqai? Sunt nehotarata.

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Dintre cele 3, eu as alege VW, dar pentru o fata si MINI-ul acela e o alegere buna.
Nissanul mi se pare hidos.

Pe de alta parte, VW acela poate fi catalogat ca masina de familie.

Daca as putea alege altceva, Audi A1 sau VW Polo, motorizare minim 1.6, indiferent de combustibil (preferabil benzina).

| David1331 a răspuns:

Nissan Qashqai e cea mai buna alegere dintre toate de aici. Ca deținător de Nissan Qashqai 1.5 dci îți spun că mașina e superba atât pe stradă cât și pe drumuri de țară chiar pădure. Mașina are portbagaj mare, sistem audio foarte bun, designul e frumos si nu te va lăsa niciodată la greu mașina. Din ce an vrei sa fie cea pe care o achiziționezi?

| Mario1994 explică (pentru David1331):

Din 2016-2017. big grin

| David1331 a răspuns (pentru Mario1994):

Bună alegere!