| bebe_4034 a întrebat:

Ce ati alege dintre un golf 3 si polo din 2006

7 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

100% Golf 3 fara nici un alt comentariu!

| heddy10 a răspuns:

Golf

| michael5813 a răspuns:

Polo! iti spun ca golful 3 este facut din " brisca " e oribil si motorizarea si interiorul si tot ce vrei! prima senzatie pe care am avut-o la "bordul " unui golf 3 a fost de enervare instantanee! pe cuvant!

| roby096 a răspuns:

Eu spun polo, u totate ca golful e mai sport dar e mai vechi, si cu toate acestea e urat ca aspect, in comparatie cu golf 4, sau cu polo din 2006, cae dupa parerea mea aduce umic a golf 5 gti. Daca as fin in locul tau as alege clar polo

Răspuns utilizator avertizat
| ionutz_7767 a răspuns:

Golful e mai sport mai ales daca e si negru cu niste spoilere o bara ceva golful e alegerea mea

| bebe_4034 explică:

Golf din 2003