| Hyourinmaru a întrebat:

Ce baterie imi trebuie pentru Opel Vectra 1600 benzina 2001? Raspunsuri cat mai profesioniste, va rog.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice baterie de 12V pentru masini, nu conteaza marca dar sa fie mai scumpa la pret pentru durabilitate si calitate

| 0rlando a răspuns:

Absolut orice baterie de mașină, de la 45 de amperi până la maxim 65.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ceva de 55-65 Ah. Mai mult nu cred ca trebuie. Daca pui prea puternica nu o incarca suficient masina, si tine mai putin, iar daca pui ceva prea slab s-ar putea sa ai probleme cu pornirea, mai ales iarna.

| manuel72 a răspuns:

Una de 65 de Amperi e mai mult decat suficienta.