| GouDidodino a întrebat:

Ce credeti ca o sa se întâmple cu majoritatea mașinilot din București care sunt euro 3, euro 4, din 2024 cand o sa se interzică circulatia lor in capitala? Vom avea străzi libere si cei ce au norma de poluare euro 5, 6 vor circula ca pe autostrada in extrasezon?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Cele cu euro3 or sa se vanda cu 3euro; iar cele cu euro4 or sa se vanda cu 4euro. happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa le scoata si asa numa contaminare produc, oricum guvernu e prost pentru ca ar trebui sa ofere salarii de 1000 eur minim pe economie si taxe mai mici ca oamenii sa isi permita o masina mai buna. Dar csf asta e tara prostiilor unde ne-am nascut - ne mandrim ca santem oameni de treaba dar sa ne mandrim ca santem romani nici gand

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa speram ca o sa avem strazi libere. Pare utopic insa un Bucuresti liber

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Tara o sa intre in criza, pentru ca noi traim in era vitezei.