| bogdan456 a întrebat:

Ce credeti merita sa cumpar Skoda asta https://www.olx.ro/......9djsr.html

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Nu, ai avantajul pretului, dar o sa te chinui in fiecare zi cu volanul pe dreapta, nu ai vizibilitate in foarte multe intersectii si la depasiri este o adevarata sinucidere. Mult mai bine mai strangi ceva bani si cumperi una normala sau cauta una mai veche sa te incadrezi in banii tai. Multa bafta.

| bogdan456 explică (pentru Ironwin):

Nu e problema volanul conduc de 5 ani un audi a6 cu volan pe dreapta doar intrebam mie imi cam pare teapa

1 răspuns: