| Mario1994 a întrebat:

Ce crossovere bune sunt pana in 9500 euro? Dupa anul 2012.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Adriana de cand cauti o masina...e clar ca esti la inceput.
Ai nevoie de o persoana priceputa in ale mecanicii si ale sofatului cu tine cand te vei decide ce masini sa mergi sa vezi spre cumparare.
Din start masinile second hand sunt loterie asa ca nu putem vorbi de masini BUNE dupa 2012 si la 9500 de euro... daca se poate sa aiba 300 CP si sa fie full si sa mai aibe si garantie.
De fapt cand masina pare ca e prea buna si pretul prea mic atunci da de gandit ca este o EPAVA refacuta...
Pana acum vroiai masina in leasing te-ai razgandit?
Tu trebuie sa ai o anumita marca in cap, ceva ce-ti place tie, dar atentie ceva ce este bun nu este ieftin, ieftina si buna doar painea este restul sunt scumpe.

| Mario1994 explică (pentru Simpatic):

Eu am intrebat altceva. Nu sunt soferita incepatoare