| patricia14 a întrebat:

Ce este ala Spam? Are virusi?

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Spam, este procesul de expediere a mesajelor electronice nesolicitate, de cele mai multe ori cu caracter comercial pentru produse si servicii dubioase, practicata in industria e-marketingului si de propietari de situri pornografice.

| IamIce a răspuns:

Spam e atunci cand trimit un mesaj cuiva cu un site de exemplu cum iti trimit eu acum sa-mi dai un vot http://www.animalut.net/user/bosneanu.html

| Catalion a răspuns:

Nu e un virus, e ceva asemanator, mai degraba asemanator cu un spyware. Un spam iti fura informatiile din calculator cum ar fi parola cardului de credit, pe unde ai umblat pe internet si prin calculatorul tau, chestii din astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL. Spam este un mesaj email/comentariu adaugat doar pentru reclama.