| Andrewe a întrebat:

Ce folositi pentru zgarieturile adanci la masini?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

La Carrefour sunt niște creioane corectoare de diferite culori, special pentru așa ceva, costa vreo 15 lei/buc

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Folosesc Casco sa o revopsesc

| Andrewe explică (pentru sierra1):

La o zgarietura s-a dus vopseaua

| sierra1 a răspuns (pentru Andrewe):

Adică se vede grundul?

| Andrewe explică (pentru sierra1):

Nu stiu la ce strat a ajuns vopseau dar masina e pe argintiu iar zgarietura a ajuns la culoarea neagra

| sierra1 a răspuns (pentru Andrewe):

La Carrefour sunt niște creioane corectoare de diferite culori, special pentru așa ceva, costa vreo 15 lei/buc

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

P240 sau chiar P120, masina rotativa, chit daca e cazul, spritzchit, P400, P600, degresant, vopsea si lac.

| raMLesS a răspuns:

Ciment laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am avut pana acum de zgariat nici o masina, dar daca ar fi cazul, probabil o cheie... francezawinking

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu n-ai avut nici o masina pentru ca bei bere alcoolicule si intri dracu intr-un pom... dar daca ar fi cazul sa ai masina, ai zgaraia-o cu capacu de la Ciucas.