| marijuana_1856 a întrebat:

Ce intrebari pune politistul la traseu? maine am traseul, spuneti-mi niste reguli?

4 răspunsuri:
| cartman a răspuns:

Ma tu nici n-ai permis si intrebai ce masina sa-ti iei. poate sa te dea jos din masina daca nu cunosti bordul.

| louis3 a răspuns:

Salut!
In vara am dat traseul, si iti pot spune ca nu te intreaba nimic. El doar te anunta:"la prima intersectie la dreapta, la stanga, fa o parcare". Ai grija la ce iti spune, si daca nu intelegi il mai poti intreba odata.Fii atent si calm, ca e usor.
Bafta!happy

| sweety_9492 a răspuns:

Deci? ti'a pus vreo intrebare tongue de obicei nu.

| vizi a răspuns:

Mai nou te pune sa sa ridici si capotawinking sa pui trungiul...mecanica...