| MadagasHardwell a întrebat:

Ce manevre ești pus sa faci la proba practica pentru obținerea permisului de conducere?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice ii trece prin cap examinatorului

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Te pune s-a decolezi cu un F15, apoi cu un MIG29, s-a dai cu spatele, sari cu parasuta, claxonezi gagicile, adica - nu are nici o legatura cu ce te invata betivul ala de instructor. Dar daca dai o spaga la militian te pune doar s-a vaslesti putin si iti da carnet.

| AlexanderHamilton a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Esti cam retardat amice.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru AlexanderHamilton):

Mersi, asta-i veste buna pentru KackzofHardy, daca am reusit eu sa iau carnetul din prima la el e floare la ureche.

| MadagasHardwell explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nenorocit om...te-au cam prostit tigarile alea pe care ti le faci laughing

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru MadagasHardwell):

Nu te enerva, ai de dat un psihologic intai si se vede.

| Sofer a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Zboara si ajunfe pe luna dupa ce isi ia permisul.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Sofer):

Nuuu, in copaci, am vazut destui de'alde el. Pune o intrebare care si asa e infantila pentru cel care ( nu ) a facut deja macar o ora de condus ( adica ceva pentru el ). Nu ne dezvaluie la ce carnet aspira intre toate alea de motociclete, Tiruri, tranvaie sau tractoare din lene sau aroganta,,, insa treebuie sa ghicim noi. Dar e vrednic sa ia pe altii in ascutimea inteligentei lui care nu se intreaba deloc - Ba, ce o fi vrut sa-mi transmita idiotul ala cu avioanele si barcile? Daca nu intelegi, ba, o fi o gluma. Nu-i nimic, mai fac si militienii cand se urca cu tine la examen. Daca nu pricepi sau nu te stapanesti mai iei din parti carnet. Daca nu te stapanesti pe tine de unde ai sa stapanesti masina? In lumea asta a volanului si nu numai se mai glumeste, se mai spune ceva cu subinteles - pentru cei care pricep si care vor deveni soferi nu conducatori auto.