| overdrive a întrebat:

Ce masina a-ti alege dintre Nissan Primera si Skoda Octavia? Ambele pe benzina. Argumenta-ti alegerea facuta. Stima!

10 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Skoda, by far... Are motor, cutie si planetare de Volkswagen.
Nu se compara cu Nissan.
Dar vezi ca o Skoda Octavia e in jur de 17-20.000 euro

| torsi a răspuns:

Skoda octavia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nissan! E de o mie de ori mai bun ca Skoda! Funda?

| AnnaAnnne a răspuns:

Tatal meu are Skoda Octavia si a avut o problema cu nu stiu ce piesa de nu.i mai mergea aierul conditionat si trebuia sa dea 1000 de euro ca s.o schimbe asta s.a intamplat la mai multi oameni care au avut Skoda O. acum depinde de noroc.Nissan Primera nu stiu cum e, de Skoda Fabia stiu ca e o masina buna are mama si e multumita de ea.Intereseaza.te si de Skoda Farmec e o masina bunahappyfunda?

Răspuns utilizator avertizat
| Oanarry a răspuns:

As alege skoda. Dar as alege totusi o masina pe motorina. Iti zic din experienta. Consuma mult prea mult masinile pe benzina. Eu am avut un renault clio pe motorina, alimentam o data la saptamana si n-aveam nici un stres. Acum am facut prostia sa-mi iau un Mitsubishi Colt pe benzina, si ma rupe la buzunar. Apropo, ce spun ei consumul in oras si in afara orasului, este consumul dat de producator si difera foarte mult de ceea ce este in realitate. Spre exemplu, consumul la mitsubishi, ei spuneam ca are un consum de 6-7 in oras si de 4-5 in afara. Ei bine in realitate e asa: 10 in oras si 7-8, in afara. Mai ajunge si la 6, daca merg constant cu 120/h

| Robo97 a răspuns:

Skoda deoarece apartine de volkswagen si sunt masini foarte bune si rezistente..de asemenea si puternice ..Bafta

| CalinEduard a răspuns:

Skoda clar frate are pise nemtesti nu ca chinezaria ai de nissan

| Music94 a răspuns:

Skoda Octavia. argumente: este o masina destul de mare, piesele sunt ieftine in caz ca se strica ceva, este o masina care are un consum de carburat bun.

| Music94 a răspuns:

Skoda Octavia deoarece are un consum mult mai bun, piesele sunt mai ieftine in caz ca se strica ceva si este si o masina frumoasa si buna.