| anonim_4396 a întrebat:

Ce masina ai alege in functie de interior din anul 1999? din marcile :[ volvo, audi,mercedes,bmw,vw,renault,peugeot,seat,skoda, opel] eu unul prefer volvo s80winking

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Volvo sau Mercedes

| Minks a răspuns:

Mercedes.

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Salut Cristi, nu doar ca este o masina buna, dar are un aspect formidabil Mercedes in interior. Mie imi place interiorul lui Mercedes S-class, dar toate au interiorul marfa.

| RB26DETT a răspuns (pentru KrYsTy2OOO):

Da, sunt de acord cu tine, mercedes are un design foarte frumos si interior si exterior.

| spidy a răspuns:

Mercedes clar! de fapt si vw arata bine, dar eu sunt fan mercedes!

| Archy37 a răspuns:

Vw T4

| Tudyss a răspuns:

Volvo

| Pitagora a răspuns:

Vw si volvo

| domnul24 a răspuns:

Mercedes-urile au un interior foarte frumos. Elemente de lemn(sau imitatie), piele de calitate etc. Dar si Volvo s 80 e bun!