| anonim_4396 a întrebat:

Ce masina ar fi mai buna o skoda octavia tour cu motor 1.9 sau un audi a4. Ce marca e mai buna?

Răspuns Câştigător
| silvester13051996 a răspuns:

Eu as baga mana in foc si pentru skoda pentru ca e facuta de vw motorul tot tot este vw dar si audi este bun eu zic sa te orientezi la pret si la cum se conduca calitativ sunt aceleasi sa nu uiti de taxe

8 răspunsuri:
| TenZo a răspuns:

Eu tot pe Audi as merge!

| foxi a răspuns:

Conteaza mult pretul...

| siteauto a răspuns:

Salut! Skoda este intr-adevar o masina buna, dar nu se compara cu Audi. Aleg Audi.

| goejoy a răspuns:

Audi

| 97vladu a răspuns:

Audi a4 deoarece este facuta de nemti iar skoda de cehi.am fost cu un audi a4, este extraordinar

| seen a răspuns:

In opinia mea audi a4 fiind sedan pozitie buna la volan spatiu pentru pasageri spate si un portbagaj ok siv pentru o familie

| hoLigan a răspuns:

Iti dai seama ca audi a4happy alege ce dorestihappy da eu zic ca audi ii superhappy

| blade01 a răspuns:

Sti skoda e o masina buna, dar au fost foarte bune cand au fost fabricate acum 4-5 ani skoda 1
acum nu prea mai sunt asa bune
de exemplu am un fin care repara masini si zice ca vin la el skode sa le faca distributia mult mai devreme decat trebuie