| Alin0308 a întrebat:

Ce masina ati recomanda pana in 5000e?
M-am gandit la Passat b6 dar am auzit ca motoarele 2.0 sunt problematice.

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Eu mi-am luat acum 2 luni un Seat Exeo 2011 2.0 TDI euro 5 cu 5500 euro. Daca cauti gasesti unu si in 5000 euro ..La Passat ai putea lua un 1.9 TDI, motor foarte reusit. Alte idei ar fi BMW 318D cu motoru M47(sa nu fie motoru N47).

4 răspunsuri:
| DarkAndDreary a răspuns:

Parerile sunt impartite.
Am Passat B6 2.0 TDI CBAB de 140 de cai si in 11, 000km facuti cu ea de cand am luat-o, nu am avut nicio problema la motor.

| Mad1 a răspuns:

Toyota corolla mai bine cica duc mult si nu prea se strica. Uita-te la tutoriale

| CatalinYTR a răspuns:

Cred ca un Suzuki Baleno (am o părere bună despre ea, o dețin)

| Plato a răspuns (pentru CatalinYTR):

O sa aiba probleme cand il intreaba iubita ce masina si-a luat.