| Bazoi_Beni_1999 a întrebat:

Ce masina credeti ca arata mai bine: Dacia Logan sau Cielo.

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Cielo e mai frumos la design decat prima generatie de Logan dar Loganul e mult mai spatios la interior si mult mai modern, e o diferenta de generatie de circa 10 ani intre ele. Daca as avea de ales intre ele as lua Logan fara sa ma gandesc de 2 ori.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ce crezi? Este exact ca si mincarea, care este mai bună fasolea sau friptura? Deci? Dacia sau Cielo? Cielo.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cielo, clar. Asta daca il compari cu prima generatie de Logan.