| Angelodead a întrebat:

Ce masina credeti ca este mai buna un Ford Mustang GT sau chevrolet camaro

7 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Chevrolet Camaro SS din '66. GM Power.
PS: Intrebarea ta e ceva de genu: "Ce culoare sa aleg verde sau rosu? ". Eu am ales pentru forma, nu performante.

| adywow a răspuns:

Sunt pentru Ford Mustang, americanii raman americani

| InnocentSίn a răspuns:

Ford Mustang GT.
Bafta! kiss

| L7w7n7d7 a răspuns:

Întrebare idioată, învaţă să formulezi o întrebare. Să fie bună la ce?

| Angelodead explică (pentru L7w7n7d7):

La toate

| L7w7n7d7 a răspuns (pentru Angelodead):

N-ai cum să compari asta. Fiecare e bună la ceva. Fiecare are plusuri şi minusuri, ce n-are una are cealaltă şi invers. E exact ca şi cum ai compara 2 fotbalişti, n-ai cum să-i compari!

| Manif3st a răspuns:

Parerea mea este Ford Mustang GT