| roxana_butoi a întrebat:

Ce masina e mai usor de condus pentru o femeie? Citroen C3 sau Mini Cooper?

Răspuns Câştigător
| Lory_2572 a răspuns:

Ca si calitate si design... MINI COOPER!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Oricare, daca stie sa conduca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citroen c3 nu este chiar asa performant. m-am interesat pentru ca mi-a placut designul f. tare, dar nu mi-am luat C3.cred ca e mai bine sa alegi mini cooper, daca astea 2 variante le ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poate vrei o honda happy e mult mai sexy.

| zu a răspuns:

Eu as alege un mini cooper.

| benito35 a răspuns:

Mini cooper cred.

| irina27 a răspuns:

Nu conteaza felul masinii cat conteaza soferul. Daca ai doar variantele astea 2... Mini mi se pare cam "mini" (dar e in functie de preferinte). Usor se conduc amandoua (le-am incercat). Cred ca design-ul si banii care esti dispusa sa-i dai pe ea fac diferenta! Sa te bucuri de ea, oricare ar fi.