| anonim_4396 a întrebat:

Ce masina este mai buna si ce marca skoda octavia tour motor 1.9 sau un peugeot RCZ?

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Skoda love struck fara discutii

| siteauto a răspuns:

Sincer eu as alege Skoda.

| IONYUTZ a răspuns:

Peugeot-ul nu mai este asa de fiabil ca inainte
mai bun este un skoda
trage bine si nici nu se prea aude motorul cand se fortzeaza

| George_9481 a răspuns:

Octavia

| bogdytzu a răspuns:

Skoda... sunt coproprietar (tatal meu e in acte)al acestei masini si este foarte fiabila are 250 de mii de km, 200 parcursi de mine

| nuexistadrogmaitare a răspuns:

Ai pus intrebarea gresita happy nimeni nu ar putea sa faca comparatie intre masinile astea 2 pentru ca sunt de clase diferite happy ca marca merg pe peugeot, daca esti familist atunci clar ia skoda